FOTOMARATON » Pravidla

Fotomaraton
3 denní focení na zadané téma. Téma je tajné a bude zadáno při registraci.

Co získáte účastí
Vybrané fotky budou oceněny, ale hlavně získáte spoustu zábavy při tvůrčím vytváření fotek a poznáte nové lidi.

Kdo se můze zůcastnit
Fotomaraton je určen nejen primárně pro studenty a zaměstnance Univerzity Pardubice, ale i pro ostatní veřejnost.

Kdy a kde
Fotomaraton probíhá od pondělí 10. (19:00) středy 12. listopadu (19:00) 2008 v prostorách vrátnice kolejí C, kde bude registrační místo.

Podmínky účasti
osobně se dostavit v pondělí 10. listopadu v 19 hod. na registrační místo, zaplatit registrační poplatek a ve středu, 12. 11. v 19 hod. předat osobně na registračním místě tři fotografie v daném formátu nebo je poslat ve stejném čase na e-mail uvedený v kontaktech

Technické podmínky
Přijímají fotografie ve formátu JPG. upřednostňujeme použití USB disků pro přenos fotografií do registračního PC, případně je možno použít CD nebo DVD.
Osobně je možné fotografie dodat též na papíře ve formátu 15×20cm bez adjustace.

Registrační poplatek
Registrační poplatek je 69Kč. Slouží pouze na pokrytí nákladů spojených s tiskem tří fotografií formátu 15×20cm. Kdo dodá fotografie na papíře je od registračního poplatku osvobozen.

Vytištěné fotografie budou vyvěšeny v prostorách kolejí po dobu dvou týdnů. V průběhu tohoto časového intervalu bude probíhat hlasování o nejpůsobivější sérii fotografií. Hlasovat bude moct každý. Více na stránce o hlasování.

Další podrobnosti o hlasování a vyhlášení vítězů budou včas zveřejněny.

Pořadatelé si vyhrazují právo snímky které nejsou v souladu s právem České republiky nebo jsou obsahově či jinak nevhodné ke zveřejnění vyřadit z fotomatatonu.

Po skončení všech akcí spojených s fotomaratonem si budou moci autoři své fotky vyzvednout.